Kariera - 1000ideas

Aktualne oferty pracy

Udowodnij, że odnajdziesz się w naszym zespole:
(prawie) młodych, zdolnych, zakręconych na punkcie designui nowych technologii.
Może czekamy właśnie na Ciebie?

Customer Success

  • Customer Success Manager

    Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu Customer Success odpowiedzialnego za kontakt z klientami i zarządzanie projektami.

    Kogo szukamy?

    • osoby posiadającej minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta po stronie agencji reklamowej/domu mediowego,

    • świetnego organizatora pracy swojej i innych,

    • kogoś, kto potrafi pracować pod presją czasu, a w sytuacjach stresowych szuka rozwiązań,

    • osoby, która skutecznie komunikuje się z klientem i zespołem,

    • kogoś, dla kogo proaktywność to codzienność,

    • osoby, która rozumie proste kwestie techniczne z branży, wie co to mediaplan i jak zinterpretować prostą specyfikację techniczną baneru html lub pliku do druku,

    • kogoś, kto nie ma problemu z komunikacją w języku angielskim.

    Co jest do zrobienia?

    • zarządzanie projektami,
    • budowa i utrzymywanie relacji z klientami,
    • koordynacja działań zespołu projektowego,
    • analizowanie briefów oraz mediaplanów,
    • badanie potrzeb klienta,
    • przygotowywanie ofert,
    • weryfikacja realizowanych projektów,
    • kontakt z domami mediowymi.

    Co proponujemy?

    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    • pracę w biurze w centrum Krakowa lub 100% zdalnie (Ty decydujesz),
    • projekty dla znanych brandów,
    • niekorporacyjną atmosferę i zgrany zespół,
    • imprezy integracyjne,
    • prywatną opiekę medyczną w Lux Med (po okresie próbnym),
    • współpracę w ramach umowy B2B,
    • obsługę księgową.

    Jak aplikować?

    CV prosimy wysyłać na adres: managers.rekrutacja@1000i.pl.
    W tytule prosimy wpisać: Customer Success Manager - Twoje Imię i Nazwisko

    Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, to zaprosimy Cię do naszej rekrutacji. Składa się ona z następujących etapów:

    • krótkiego telefonu wstępnego (maks 15 minut),
    • godzinnego spotkania F2F lub videocall,
    • zadania rekrutacyjnego do wykonania.

    W CV prosimy o dodanie klauzuli: Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym przez 1000ideas Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie, ul. Bohdana Zaleskiego 1, 31-525 Kraków, KRS: 0000711092, NIP: 6751631201, REGON: 369066668 na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Customer Success Manager oraz na potrzeby kolejnych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę.

    Wysyłając aplikację jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o zasadach przetwarzania danych.

Software

  • Project Manager

    Jeśli prowadzenie projektów jest Twoim chlebem powszednim a z programistami potrafisz złapać nić porozumienia, ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy komunikatywnej, zaangażowanej osoby, która ma już doświadczenie w pracy z klientem, prowadzeniem projektów technicznych oraz współpracą z developerami. Jako Project Manager będziesz odpowiadać za powierzone Ci projekty oraz komunikację z klientem, a także przygotowywanie ofert w oparciu o dostarczony brief.

    • potrafi i lubi komunikować się z klientem, budować relacje a w razie potrzeby również informować o problemach
    • jest empatyczny, potrafi zrozumieć potrzeby klienta. Do projektów podchodzi z zaangażowaniem, pamiętając, że klienci liczą na jego pomoc i profesjonalizm
    • będzie się czuł dobrze w prowadzeniu zarówno projektów małych jak i wielomiesięcznych
    • jest w stanie mieć pod swoją opieką kilku klientów jednocześnie
    • pracował minimum rok na podobnym stanowisku
    • porozumiewa się w j. angielskim na poziomie min. komunikatywnym

    • zarządzanie kilkoma projektami na różnym etapie realizacji
    • tworzenie backloga w oparciu o różne źródła, nadawanie priorytetów zadaniom
    • monitorowanie przebiegu realizacji projektu
    • tworzenie wycen wraz z zespołem, rozliczanie projektów
    • sprawne organizowanie czasu swojego i zespołu oraz pilnowanie terminowego i rzetelnego zrealizowania projektu

    • pracę na pełen etat (B2B) w biurze w Krakowie lub hybrydowo
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizowanych projektów
    • wsparcie bardziej doświadczonych członków i pracę w zgranym zespole
    • budżet szkoleniowy i możliwość rozwoju
    • pakiet opieki medycznej
    • okresowe spotkania firmowe oraz inne umilające pracę niespodzianki :)

    CV prosimy wysyłać na adres: pm.rekrutacja@1000i.pl.
    W tytule prosimy wpisać: Project Manager - Twoje Imię i Nazwisko

    W CV prosimy o dodanie klauzuli: Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym przez 1000ideas Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie, ul. Bohdana Zaleskiego 1, 31-525 Kraków, KRS: 0000711092, NIP: 6751631201, REGON: 369066668 na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Project Manager oraz na potrzeby kolejnych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Zawsze jesteśmy otwarci na poszukiwanie nowych talentów.
Napisz do nas: join@1000i.pl