Kampania digital ASAP?

Realizacja kampanii digital przypomina planowanie rozkładu jazdy. Kluczowy jest czas, wykluczone są opóźniania. Brak gotowej kreacji w narzuconym terminie może oznaczać, że nasza reklama nie zostanie wyświetlona. Wtedy cała kampania po prostu się wykolei, a cała para budżetu pójdzie w gwizdek.

Przykład? Klient po dwóch dniach milczenia daje czerwone światło dla kreacji. Albo prosi o takie poprawki, które są równoznaczne ze przygotowaniem wszystkiego od zera. Deadline zacieśnia się wokół zespołu jak zgniatarka na Gwieździe Śmierci, czyhająca na życie Lei, Luke’a i Hana Solo. Crunch staje się dosłowny, a stres i nerwy są już w blokach startowych, bo przecież w kolejce czekają inne zadania…

Co więc robić, gdy pojawi się widmo projektu digitalowego “na już”, a tytuły kolejnych maili spływających na skrzynkę będą na wstępie straszyły skrótem “ASAP”? Warto skontaktować się z prawdziwymi fachowcami w tej materii. Telefon do Pogromców Duchów? Wystarczy wiadomość do 1000digital, Prawdziwych Pogromców Projektów O Krótkich Terminach!

kampania bannerowe PUMA

Z display’em za pan brat od 12 lat

Jesteśmy obecni na rynku od 12 lat, kolekcjonując kolejne, efektowne i zakończone sukcesem projekty (zobacz przykładowe kampanie dla Onetu czy Pumy) z zakresu kampanii displayowych. Mamy też za sobą wiele historii z sytuacjami, w których produkcja ma być “na wczoraj”. Dzięki nim nauczyliśmy się zarządzać pracą zespołu w taki sposób, aby skutecznie odpowiadać na wyzwanie pojawiających się znienacka zleceń, czy kolejnych podejść kreacji do tego samego briefu.

Produkcja kampanii digital – jak to wygląda od kuchni?

Zawsze w rezerwie trzymamy wolne moce przerobowe, które uruchamiamy w przypadku nagłego i niespodziewanego zlecenia. Pozwala nam to ad hoc powołać dedykowany team, który najlepiej odpowie na specyfikę danego projektu. W zależności od potrzeb, w jego skład wejdą specjaliści od kreacji, grafiki, animacji i kodowania. Szybkie “szycie na miarę” pozwala nam dostarczyć rozwiązanie o wysokiej jakości, gotowe do emisji i dostarczone na czas.

Doświadczenie 1000digital to jednak nie jedyny powód, dla którego warto zrealizować z nami projekt.

kampania bannerowe PUMA


Digital outsourcing od A do Z

Właściwie to nie ma zadania, z którym 1000digital by sobie nie poradziło. No ok, być może trudno by nam było przygotować sushi na tematyczną kolację japońską dla 50 osób, z pewnością trochę czasu zajęłoby nam również stworzenie na kilku hektarach placu zabaw w klimacie “Alicji w Krainie Czarów”. W końcu jesteśmy przede wszystkim specjalistami od kampanii online. Na tym polu wyróżniamy się niezawodnością i robimy naprawdę świetne rzeczy. 

Jakie? Od reformatów (czyli przeniesienia kreacji na grafikę o zupełnie rozmiarach, dopasowanych do konkretnego wydawcy) w różnych wersjach językowych na podstawie mastera, poprzez kreatywne przełożenie materiałów z kampanii ATL, aż po stworzenie mastera, a nawet całościowej koncepcji kampanii online, ze strategią i produkcją displayów, animacji, klipów video i kreacji do Facebook Ads. Zarówno małych projektów, jak i takich od A do Z mamy już na koncie łącznie 1000. Co zresztą bardzo ładnie współgra z naszą nazwą.

Z nami nie musisz bać się digitalowego ASAPa. Z przyjemnością przejmiemy go od ciebie. Wystarczy, że skorzystasz z outsourcingu oferowanego przez 1000digital i po strachu! 

    Potrzebujesz rzetelnego partnera w świecie marketingu i reklamy?

    Wypełnij formularz i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.