Klient

GiG Academy

Zakres prac

  • Identyfikacja wizualna
  • Konsultacja strategiczno-kreatywna
  • Strona internetowa
GIG Academy to projekt, który pomaga zrobić krok w stronę niezależności zawodowej. Oferując wiedzę, narzędzia i pomoc doświadczonych mentorów (tzw. GIG Academy Masters, w skrócie GAMs), którzy z powodzeniem funkcjonują jako niezależni profesjonaliści. Projekt działa na rynku amerykańskim.
Według badania Intuit, do 2020 roku 40% Amerykanów będzie pracować jako niezależni wykonawcy. Zjawisko określane jako „gig economy” nasila się w czasach, kiedy nasza praca staje się coraz mniej zależna od miejsca naszego zamieszkania, a firmy starają się ciąć swoje stałe koszty.
Wyróżnienie InPost Love Wyróżnienie InPost Love
Wyróżnienie InPost Love
GIG Academy zwróciło się do nas z projektem przygotowania platformy oferującej dostęp do materiałów w formie elektronicznej, a także możliwość zapisania się na płatne konsultacje online z mentorami.
Dostęp do treści miał być szybki, możliwy do zrealizowania wygodnie z poziomu smartfona. Naszym zadaniem było zaprojektowanie całej usługi od początku – od opracowania wizerunku, po zaproponowanie rozwiązań i ich wdrożenie.
Biorąc pod uwagę to, że czas na realizację platformy nie był długi, a także możliwe i częste zmiany w samym modelu biznesowym, zdecydowaliśmy się na zbudowanie serwisu w oparciu o istniejące moduły i aplikacje.
Wyróżnienie InPost Love Wyróżnienie InPost Love
Dzięki wykorzystaniu takich narzędzi jak Typeform, Drift czy Calendly, byliśmy w stanie w szybkim czasie osiągnąć zamierzony efekt, który dodatkowo był optymalny finansowo dla Klienta.
Wyróżnienie InPost Love

Spodobał Ci się ten projekt?

Wypełnij formularz i zobacz,
co możemy zrobić
dla Twojej firmy.