Klient

Onet RASP

Zakres prac

  • Projekt katalogu
  • Strona www
  • Materiały marketingowe

O projekcie

Nowe rozwiązania są ekscytujące, jednak ich promocja to zawsze wyzwanie.

Od lat znamy gazety z programem telewizyjnym. Onet od kilku lat przenosi to rozwiązanie do internetu, konsekwentnie zdobywając widzów dla swoich regularnie emitowanych programów i formatów wideo. Wiosna 2018 to czas premiery kolejnych tytułów oraz kontynuacje tych już znanych i lubianych.

Rezultat

Pracę zaczęliśmy od stworzenia koncepcji, która odpowiadała na potrzebę klienta. Projekt katalogu i przygotowanie go do druku okazało się największą i najważniejszą częścią tego zadania. Następnie zajęliśmy się pracami nad pozostałymi materiałami, w tym animacją wzorowaną na iMessage, która miała promować ramówkę w social media. W rezultacie powstał pakiet spójnych materiałów marketingowych, których klient użył do promocji ramówki na gali premierowej oraz w internecie.

Przy projektowaniu STRONY WWW (oraz jej funkcji) myśleliśmy zarówno o tym, by była spójna wizualnie z przygotowaną przez nas platformą komunikacji, czyli istniejącą platformą #WIEM, a zarazem zaskakująca nowymi, świeżymi rozwiązaniami.
Paczkomat InPost
Przygotowaną przez nas animację udostępniono na głównej stronie onetu oraz na Facebooku oraz w prywatnych kanałach prowadzących (dziennikarzy).

Nasz key visual był wykorzystany podczas gali promojącej nową ramówkę. Mogliśmy na żywo obejrzeć efekty naszej pracy przełożonej na różne formaty.

Spodobał Ci się ten projekt?

Wypełnij formularz i zobacz,
co możemy zrobić
dla Twojej firmy.