O projekcie

Wdrożyliśmy rozbudowaną stronę internetową, uzupełnioną o zaawansowane rozwiązania technologiczne, stworzone przez nas specjalnie na potrzeby Klienta.

W projekcie połączyliśmy rozbieżne dotychczas procesy w organizacji klienta. Stworzyliśmy mechanizm pozwalające na zarządzanie dużą bazą produktową w jednym miejscu. Wyzwaniem było stworzenie mechanizmu generowania kart technicznych i udostępnienie API dla aplikacji mobilnej – wszystko z jednej zintegrowanej bazy danych.

Nasz zakres pracy obejmował przygotowanie architektury systemu, konfiguracji serwerów, panelu zarządzania, widgetów JavaScript oraz przygotowanie layoutu HTML na podstawie projektu graficznego stworzonego przez firmę Videsign.

Rezultat

Specyfika branży wymagała od nas nietypowych rozwiązań. Wdrożone przez nas dynamiczne grafiki w czytelny sposób pozwalają porównać wysokość słupów oświetleniowych i masztów flagowych.

Stworzyliśmy również animacje, które po umieszczeniu na stronie pozwalają przyjrzeć się bliżej szczegółom technicznym poszczególnych produktów. Oprócz strony powstał także panel do zarządzania ofertą i produktami.

Strona internetowa Rosa
Strona internetowa Rosa
Projekt strony internetowej Rosa
Największym wyzwaniem tego projektu była duża liczba produktów i ich wariantów, których zdjęcia, filmy, dane 3D oraz rendery stanowiły ogromną ilość danych do zaprezentowania i przetworzenia. Krzysztof Kosman, IT Director
Mobilna strona internetowa Rosa
Strona internetowa Rosa
Strona internetowa Rosa

Spodobał Ci się ten projekt?

Wypełnij formularz i zobacz,
co możemy zrobić
dla Twojej firmy.